Polańczyk domki letniskowe do wynajęcia

polańczyk-domki-letniskowe-do-wynajecia

Polańczykdomki letniskowe do wynajęcia

Aby cieszyć się z atrakcji i korzystać z wczasów w Bieszczadach nie trzeba wcale wydawać dużych pieniędzy. Kto z nas nie marzy o odpoczynku od miejskiego zgiełku? Komu nie chciałoby się znaleźć na łonie przyrody w przyjemnym, cichym i spokojnym miejscu?

Domki letniskowe do wynajęcia w Polańczyku to wysoka jakość usług i wyjątkowy klimat. Oferta domków letniskowych jest dostosowana do każdej kieszeni. Kwatery nad Soliną łączą w sobie wygodę i niskie ceny użytkowania – już od 30 złotych od osoby za dzień.

Domki letniskowe są najwyższej jakości. Różna ilość pokoi, aneks kuchenny składający się z kuchenki, lodówki, sztućców i naczyń. Nowoczesna łazienka, TV oraz taras.

Dlaczego w Polańczyku?

 

Kto nie chciałby wypocząć w pobliżu słynnego Jeziora Solińskiego? To świetne miejsce dla wędkujących i zajmujących się sportami wodnymi. Możliwość wypożyczenia sprzętu pływackiego. Jeżeli potrzebujesz oddechu i spokoju, szukasz przystani dla udanego wypoczynku, przyjedź do Polańczyka. Zostaniesz zakwaterowany w pobliżu wspaniałego Jeziora Solińskiego, na łonie dzikiej i pięknej przyrody. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>